Andělská terapie

 

Toto terapie je harmonizací duše i těla (psychických i fyzických obtíží), je cestou sebepoznání a řešením jakékoliv problematiky z vaší přítomnosti (či minulosti), vztahů, rodiny, zdraví, práce, soukromí apod. Každá terapie je vedena zcela intuitivně a pomůže vám vědomě najít směr na vlastní životní cestě. 

Každá andělská terapie je vedena prostřednictvím intuice, obrazů, vhledů i díky napojení do Akáši. Toto vše za přítomnosti Světelných bytostí a průvodců jako jsou Andělé, Archandělé, energie Ježíše Krista či Lemurské léčivé energie. Vše probíhá dle momentálního stavu energetických vibrací, duchovního rozvoje duše a životní situace klienta.

Nikdy dopředu nevím, co vše se bude zpracovávat a tedy není možné odhadnout, jakou dobu bude potřeba věnovat na celkovou léčbu pomocí léčivého světla andělských bytostí. Informace přicházejí až po naladění na zúčastněné a napojení na duchovní vesmírný zdroj. Jsem zprostředkovatel mezi Vesmírným zdrojem a klientem.

Bytosti Světla nás učí přijímat a dávat sobě i druhým ze srdce, odpouštět, vnímat, cítit a prožívat. Léčí nás díky harmonii na všech rovinách našich těl-ve všech vrstvách aury. Mohou nám přinést i docela silné prožitky v obrazech, pocitech, ale i v jasných sděleních, jak v nějaké situaci, kterou momentálně v životě řešíme dořešit, nebo jak dále postupovat. Velice často dochází k pochopení a přijmutí, co a proč se nám děje právě to či ono. Uvědomění si situací, na které jsme nahlíželi pouze z lidského úhlu pohledu, že mají pro nás hluboký duchovní význam. Po dálkovém procesu můžete vnímat lehkost, uvolnění, s pocity klidu a radosti a s otevřeným srdcem, ukotvení tady a teď v přítomném okamžiku. 

Při terapii dochází ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, pročištění čaker, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, vztahových napětí atd…

Terapie na dálku

Tím, že pracuji energeticky na dálku skrz Akášické záznamy duše, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru postavím vztahovou a situační konstelaci a vyplaví se během ní vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu.

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Andělské léčení na dálku

Je možné také využít služby - Andělské léčení na dálku. Délka terapie je cca 20 minut. Pro hlubší účinek je vhodné aplikovat opakovaně (1-2x týdně, případně využít balíček na měsíc). Objednávka: ZDE

 

Příprava na Andělskou terapii

Potřebuji předem znát jméno(a) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by Vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes Vás energeticky pracovat.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.