Harmonizace čaker na dálku

 

 

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Jakmile člověk na sobě duchovně pracuje, jeho čakry se rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění. 

Energeticky lze pracovat na dálku, kdy je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky. V posvátném prostoru díky napojení skrz Akášické záznamy duše zpracuji diagnostiku aktuálního stavu čaker, provedu očistu aury s harmonizací čaker. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu

Doporučení a příprava:

Na dálkovou harmonizaci si připravte prostor a čas sami pro sebe.

Vyslovte mentálně: "Prosím předem žádám o klid během působení, žádám o ideální harmonizaci svého těla i duše"Můžete si také sami doplnit záměr, co konkrétně potřebujete v životě právě podpořit či zpracovat, uvolnit. Zapalte si svíčku (nebo i vonnou tyčinku), pusťte příjemnou relaxační či meditační hudbu (bez mluveného slova), najděte si vhodné, klidné a pohodné místo buď vsedě či vleže, nekřížíme přitom ruce ani nohy. Pro lepší příjem energie je dobré mít dlaně obráceny směrem nahoru, zavřete si oči a nechte se sami vést svými pocity k přirozenému uvolnění. Předem nic neočekávejte,  jen nechejte vše během harmonizace volně a přirozeně plynout.

Co se děje při působení energie na dálku?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte harmonizační energii, která je Vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou v danou chvíli k dispozici. Můžeme vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží, přitom vždy je důležitá následná podpora příjmu čisté vody a koupele v mořské soli, aby vše uvolněné mohlo přirozeně odejít pryč z naší aury.

Dálkový přenos léčivé energie je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než v rámci přímého kontaktu. Každý jedinec, který se účastní, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky. Působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení našeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker a našich oblastí, která zrovna potřebujeme řešit a podpořit tak své další životní kroky.

Délka této dálkové terapie je cca 30 minut. Pro hlubší účinek je vhodné aplikovat opakovaně (1-2x týdně, případně využít balíček na měsíc).

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.