Harmonizace v mandale

 

 

Harmonizace v mandale je energetické léčení, které nabízím pro celkovou harmonizaci. Podobá se dálkové světelné meditaci, ale zde pracuji na dálku skrz Akášické záznamy duše s jednotlivcem (či partnerským vztahem), který potřebuje energeticky podpořit v nejrůznějších životních oblastech. Např. podpora osobního rozvoje, harmonizace zdraví, vztahů, partnerství, práce, finanční hojnost, duchovní rozvoj atd. 

Co je mandala?

Mandala znamená kruh či kolo a můžeme ji nacházet od pradávna téměř všude. Je označována za obrazec posvátné geometrie a symbol jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Má vysokou schopnost rovnováhy díky propojení tvaru a barvy. Tvar představuje mužskou energii a barva naopak ženskou energii. To vše dohromady tvoří ucelený prvek, který nás dokáže celkově zharmonizovat na všech úrovních a působí rovněž v té nevědomé. Mandaly se mohou svým užitím velmi lišit také tvarově, kromě klasického kruhu známe takzvané jantry–kruhy ve čtverci, které mají svůj specifický význam. Mandala vyjadřuje střed vnitřního já, vyjádření pocitů, naladění mysli či člověka. Může fungovat výborně jako zářič, čistič a harmonizátor člověka či prostoru. Mandaly také pomáhají v navození meditace a koncentrace mysli.

Terapie na dálku

Jak to probíhá?

Potřebuji předem znát Vaše jméno (a), datum narození a oblasti, které chcete vyčistit, pozvednout a zharmonizovat. Pokud máte nějaké konkrétní otázky, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by Vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes Vás energeticky pracovat.

Po Vašem zadání připravím energetickou mandalu, která je vytvořena intuitivně na míru dle daných energií. Používám k tomu očištěné a energeticky nabité kameny, minerály, esence, svíčky, andělské karty a další harmonizační předměty. Dochází k propojení více prvků, např. posvátná geometrie, jin-jang, krystaloterapie, andělská terapie, energie Světelných bytostí, Ježíše Krista, P.Marie, Matky Země a další.

Další z možností je vytvoření pentagramu či pyramidy, které v sobě spojují prvky dávné čínské filozofie jin-jang a tradičního principu pěti elementů (Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda). Tyto prvky jsou rovněž u Vás během působení zharmonizovány.

Celé toto zadání je umístěno do energetické mandaly (pentagramu, pyramidy) a působí na dálku přímo k Vám, Vy pouze odpočíváte a volně přijímáte energii, nerušeni v klidu svého domova. Jste na dálku spojeni s touto mandalou, jakoby jste leželi uvnitř ní.

Doba trvání:

Doba dálkové energetické harmonizace je cca 60 minut. Během působení není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

Doporučení a příprava:

Na dálkovou harmonizaci si připravte prostor a čas sami pro sebe.

Vyslovte mentálně: "Prosím předem žádám o klid během působení, žádám o ideální harmonizaci svého těla i duše"Můžete si také sami doplnit záměr, co konkrétně potřebujete v životě právě podpořit či zpracovat, uvolnit. Zapalte si svíčku (nebo i vonnou tyčinku), pusťte příjemnou relaxační či meditační hudbu (bez mluveného slova), najděte si vhodné, klidné a pohodné místo buď vsedě či vleže, nekřížíme přitom ruce ani nohy. Pro lepší příjem energie je dobré mít dlaně obráceny směrem nahoru, zavřete si oči a nechte se sami vést svými pocity k přirozenému uvolnění. Předem nic neočekávejte,  jen nechejte vše během harmonizace volně a přirozeně plynout.


Co se děje při působení energie na dálku?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte harmonizační energii, která je Vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou v danou chvíli k dispozici. Můžeme vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží, přitom vždy je důležitá následná podpora příjmu čisté vody a koupele v mořské soli, aby vše uvolněné mohlo přirozeně odejít pryč z naší aury.

Dálkový přenos léčivé energie je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než v rámci přímého kontaktu. Každý jedinec, který se účastní, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky. Proces trvá zhruba necelou hodinu, avšak působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení našeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker a našich oblastí, která zrovna potřebujeme řešit a podpořit tak své další životní kroky.

Co lze vnímat?

Energie proudí většinou ve vlnách. Člověk, který přijímá, to nějakým způsobem vnímá – cítí např. teplo, chlad, mravenčení, brnění, vnímá přítomnost duchovních bytostí (andělů), barvy, přijímá vize, myšlenky, poselství, informace, sdělení, vnímá třeba i nějaké obrazce či pocítí určité změny v těle či v psychice… Každý má svou vlastní zkušenost a každý vnímá něco jiného a v jiné intenzitě. Může Vás i přepadnout spánek, i to je v pořádku. Škála zážitků je různorodá a individuální.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.