Já Žena 

 

 

Probuzení ženské síly a ukotvení vnitřní síly ženy díky spojení s Matkou Zemí.

Cítíte, že potřebujete obnovit svou ženskou energii? Vrátit se ke své přirozenosti a znovu přijmout ženskou roli, najít radost, štěstí, uzdravit vztah k sobě i druhým, rozvinout kreativní potenciál? Tato harmonizace přináší požehnání vaší vnitřní bohyně a navrací do vašeho života posvátnost a úctu k sobě samé i  k druhým ženám. Spojuje nás s obrovskou vnitřní silou a moudrostí žen.

Jedná se o práci s léčivou energií na dálku skrz Akášické záznamy duše. Dochází k vašemu spojení se svou duší, vaší podstatou, proč jste tady a kam směřujete. Bude požádáno o čištění bloků vaší ženské rodové linie, o probuzení vaší Vnitřní ženy a spojení s vaší Vnitřní Bohyní. 

Při harmonizaci pracuji skrz Světlo a lásku, světelné bytosti, Bohyně, Matku Zemi a další. Používám také energeticky nabité kameny (minerály), aromaesence či automatickou kresbu. Během procesu či následně dochází k prosvětlení vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker, někde i uvolnění témat, která je potřeba aktuálně řešit a podpořit tak vaše vlastní další životní kroky. Součástí je také energetické očištění vaší aury a prostoru ve kterém se nacházíte, mohou být zodpovězeny určité dotazy, předány vzkazy a poselství z andělských či jiných karet či automatického písma.

Terapie na dálku

Tím, že pracuji energeticky na dálku, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru postavím vztahovou a situační konstelaci a vyplaví se během ní vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu.

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Příprava

Potřebuji předem znát jméno(a) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes vás energeticky pracovat.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.