Péče o duši

 

 

Jste unaveni, přepracovaní, bez chuti do života a nevíte si rady sami se sebou?

Péče o duši je energetická kompletní harmonizace Vašeho Já. Jedná se o práci s léčivou energií na dálku skrz Akášické záznamy duše. Dochází k vašemu spojení se svou duší, vaší podstatou, proč jste tady a kam směřujete.

Při harmonizaci pracuji skrz Světlo a lásku, využívám energeticky nabité kameny (minerály), aromaesence či automatickou kresbu. Během procesu či následně dochází ke kompletnímu vyladění, k prosvětlení vědomí, harmonizaci čaker, doplnění energie, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, vztahových napětí atd., někde i uvolnění témat, která je potřeba aktuálně řešit a podpořit tak vaše vlastní další životní kroky. Součástí je také energetické očištění vaší aury a prostoru ve kterém se nacházíte, mohou být zodpovězeny určité dotazy, předány vzkazy a poselství z andělských či jiných karet či automatického písma. 

Terapie na dálku

Tím, že pracuji energeticky na dálku, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru postavím vztahovou a situační konstelaci a vyplaví se během ní vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu.

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

 

Příprava

Potřebuji předem znát jméno(a) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by Vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes Vás energeticky pracovat.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.