Vnitřní dítě - terapie na dálku

 

 

Tak, jak s námi zacházeli v dětství, zacházíme pak často sami se sebou v dospělosti. Tento poznatek objasňuje příčinu častých úzkostí a depresí. Dříve prožité bolesti a citová zranění mají takovou „setrvačnost“, že bolí kolikrát i po několika desetiletích.

Proč Vnitřní dítě?

Abychom mohli emocionálně dospět, potřebuje naše duše naplnit v dětství požehnaně pozitivních emocí jako je láska, přijetí, pochopení, vlídnost a spojenectví. Pokud se nám tehdy nedostalo, pak můžeme v určitém věku tzv. emocionálně zamrznout. Naše tělo sice dospělo, ale duše je tzv. vyhladovělá a stává se často zraněným Vnitřním dítětem.

Jak jsme si přáli, aby s námi v dětství zacházeli, musíme se naučit sami se sebou zacházet ve své současné dospělosti. Naším úkolem je být sobě tím ideálním rodičem, kterého jsme tehdy potřebovali. Jen my sami sobě můžeme toto naplnit. Přijetím, odpuštěním, sebeláskou, uvědoměním si své hodnoty a jedinečnosti.

Vnitřní dítě je naší hravou a bezstarostnou částí, kterou je potřeba hýčkat stejně jako další spojené esence - Vnitřní žena a Vnitřní muž, které všichni v sobě obsahujeme.

Jedná se o práci s léčivou energií na dálku. Terapie skrz Akášické záznamy duše zaměřená na posílení vaší sebelásky, odstranění bloků a uzdravení vašeho Vnitřního dítěte. Přístup k vašemu spojení se svou duší, vaší podstatou, proč jste tady a kam směřujete.

Při terapii dochází ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, pročištění čaker, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, vztahových napětí atd…

Terapie na dálku

Tím, že pracuji energeticky na dálku, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru postavím vztahovou a situační konstelaci a vyplaví se během ní vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu.

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Příprava na konstelaci

Potřebuji předem znát jméno(a) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by Vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes Vás energeticky pracovat.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.