Nabídka kurzů a zasvěcení

Semináře a zasvěcení nabízím zejména pro jednotlivce. Jedná se o dálkové kurzy (zasvěcení), které můžete absolvovat v klidu svého domova a trvají cca 60 minut, jsou koncipovány formou samostudia a případných konzultací. Termíny předem nevypisuji, stačí napsat na e-mail, poslat svou objednávku a domluvíme společně vhodný termín. Každý absolvent dostává na meil skripta (podrobný manuál) a certifikát (osvědčení o absolvování). Objednávku kurzu zasílejte prosím přímo přes objednací formuláře, jsou umístěny vždy pod nabízenou službou (kurzem), nebo mi napište na e-mail: info@cestousebelasky.cz. Odpovím vám během 24 hodin.

Opakování zasvěcení zdarma

Každý, kdo již dříve u mě absolvoval určité zasvěcení má možnost si u mě opakovat toto zasvěcení zdarma. Ostatní absolventi (od jiných Mistrů-Učitelů Reiki) platí poplatek 300 Kč. Opakovaná zasvěcení (přesvěcení) udržují energetické kanály v harmonii a čistotě, tak aby skrz ně proudilo čím dál více Světla, zároveň přitom dochází k pročištění bloků, navýšení vibrací, otevírání srdeční čakry, intuice i k dalšímu osobnímu a duchovnímu rozvoji. Každé zasvěcení může spustit očistný proces či uvolnění blokád z minulosti.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."