Nabídka kurzů a zasvěcení

Semináře a zasvěcení nabízím zejména pro jednotlivce. Dálkové kurzy (zasvěcení) můžete absolvovat v klidu svého domova a trvají cca 60 minut. Osobní kurzy se konají v Karviné v poradně Oáza duše a trvají 2-3 hodiny. Termíny předem nevypisuji, stačí napsat na e-mail a domluvíme společně vhodný termín. Každý absolvent dostává skripta (podrobný manuál) a certifikát.

Objednávku kurzu zasílejte prosím přímo přes objednací formuláře, jsou umístěny vždy pod nabízenou službou (kurzem), nebo mi napište na e-mail: info@cestousebelasky.cz. Odpovím vám během 24 hodin.

Vyberte si na základě vlastní intuice z nabídky co vás zde oslovuje. A pokud si nevíte rady, poradím vám při Výběru produktu na míru.

Opakování zasvěcení zdarma

Každý, kdo již dříve u mě absolvoval určité zasvěcení má možnost si u mě opakovat toto zasvěcení zdarma. Ostatní absolventi (od jiných Mistrů-Učitelů Reiki) platí poplatek 300 Kč. Opakovaná zasvěcení (přesvěcení) udržují energetické kanály v harmonii a čistotě, tak aby skrz ně proudilo čím dál více Světla, zároveň přitom dochází k pročištění bloků, navýšení vibrací, otevírání srdeční čakry, intuice i k dalšímu osobnímu a duchovnímu rozvoji. Opakovat zasvěcení lze na dálku i osobně.