Andělské Reiki - Mistrovský stupeň

 

Toto zasvěcení je vhodné pro ty, kteří mají zájem učit a dále zasvěcovat (předávat zasvěcení) do Andělského Reiki a Andělského léčení a stanou se tak Mistry a zároveň Učiteli. A také je vhodné pro jedince, kteří chtějí umocnit práci s andělskou energií pro sebe na vyšší úroveň. 

Součástí zasvěcení získáte Mistrovské symboly a zasvěcovací techniky pro napojování na Duhový most a Vyšší sféry, Energetické čištění a Ochranné štíty. Bude Vám předán certifikát k Mistrovským energiím a skripta se zasvěcovacími postupy a meditacemi. Navýší se Vaše energetické pole a zesílí schopnosti pro práci s Andělskou léčivou pomocí.

Podmínka pro toto zasvěcení je předchozí absolvování:

  • Andělské léčení I. a
  • Andělské Reiki II.

 Tento seminář - zasvěcení nabízím i pro jednotlivce.

Zasvěcení provádí Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková. 


  Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím e-mailu. Před zasvěcením vždy zasílám text s přípravou.


Cena zasvěcení do Andělské Reiki - Mistrovský stupeň:

Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje očistnou dálkovou meditaci, dálkové zasvěcení do léčivé energie pro Mistry, předání andělských vzkazů, podrobný manuál a certifikát zasláním na e-mail. Další konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. Cena: 1 500 Kč. 

Osobní kurz: trvá cca 2-3 hodiny, obsahuje teorii, podrobný tištěný manuál, očistnou andělskou meditaci, zasvěcení do léčivé energie pro Mistry, předání andělských vzkazů a certifikát. Cena: 1 500 Kč. 

Jako doplněk je možné si objednat spolu s kurzem navíc Sadu andělských svíček vlastní výroby.

Po odeslání Vaší Objednávky zde níže, prosím napište svůj průvodní dopis a podstatné informace na e-mail:  info@cestousebelasky.cz. Ozvu se Vám během 24 hodin. Děkuji.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.