Andělské Reiki II.

 

 

Navazující kurz Andělské Reiki II. se zaměřuje na prohloubení Andělského léčení I. a na léčení na vyšší úrovni. Zároveň je tento kurz vhodný na prohloubení technik klasické Usui Reiki II. stupně. V rámci tohoto kurzu se naučíte nový Andělský symbol Reiki "Boží světlo", pomocí kterého budete schopni léčit nejen tělo, ale i vztahy a životní situace. Získáte tipy na andělské meditace, jak uvolnit a odvádět přivtělené či zbloudilé duše nahoru ke Světlu, jak čistit obytné prostory, nabíjení a užití vody a minerálů. Seznámíte se s energiemi 7 paprsků Světla a naučíte se používat Fialový plamen, léčení vlastní aury, něco o zákonech páté dimenze (5D), o automatickém psaní a kresbě, což pomáhá získat další informace z duchovního světa.

Součástí zasvěcení je očištění Vaší aury skrz andělskou meditaci, zasvěcení do léčivých energií - Andělského Reiki a předání andělských vzkazů pro Vás. Každý účastník získává podrobná skripta a certifikát o absolvování zasvěcení.


 Tento seminář - zasvěcení nabízím i pro jednotlivce. 

K zasvěcení do energií Andělské Reiki II.  je vhodné předchozí absolvování Andělského léčení I. Pokud již máte zasvěcení např. Reiki I. stupně a případně Reiki II. stupně, je to pro Vás výhodou.

Z důvodu vstřebání léčivých energií a zajištění potřebné délky očistného procesu, doporučuji mezi jednotlivým zasvěcením udělat pauzu alespoň týden až 21 dní.


  Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může sám doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím e-mailu. Před zasvěcením vždy zasílám text s přípravou.


Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje očistnou dálkovou meditaci, dálkové zasvěcení do léčivé energie Andělského Reiki, předání andělských vzkazů. Podrobný manuál a certifikát zasílám na Váš e-mail. Další konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. Cena: 1 000 Kč.

Můžete také využít možnost absolvovat oba díly „Andělské léčení I.“ a navazující „Andělské Reiki II.“ za zvýhodněnou cenu 1 800 Kč. Mezi jednotlivým zasvěcením je ideální časový odstup alespoň týden až 21 dní.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.