Paprsky Archandělů

 

Zasvěcení do energie Paprsky Archandělů nabízí další možnost mnohem intenzivního spojení se Světelnými bytostmi sedmi Archandělů a jejich léčebnými paprsky.

Získáme tak přímé spojení s každým jednotlivým Archandělem, a tím také možnost intenzivnějšího kontaktu v rámci použití těchto mocných paprsků vesmírného spektra.

Toto andělské zasvěcení nás připojí k našemu vlastnímu osobnímu průvodci či andělovi, vyčistí a pozvedne naše energetické vibrace. To může urychlovat naše vlastní léčitelské schopnosti a komunikaci s anděly. Jak už víme, Nanebevzatí Mistři, Andělé i Archandělé nám pomáhají při léčení ve všech oblastech našeho života. Pokud jej o to požádáme, přinášejí nám neskutečnou pomoc. Tato posila nám pomůže uvolnit obavy, stejně jako další negativní nízké emoce, které nám brání ve využití našeho skutečného potenciálu. Pomáhají nám rozpoznat a dodat lásku, odvahu, vnitřní spokojenost a stát se plně celistvými.

Tímto zasvěcením získáme: 

  • spojení s vyššími úrovněmi a božským bytím
  • zvládnutí každodenního života
  • integrace vibrací do těla a spojení se Zemí (zemskou energií).

Účelem andělských zasvěcení je napojení na léčivé světlo andělů. Jejich energie můžeme využívat při léčení, čištění, vyvažování a celkovou harmonizaci, a to nejen na tělech fyzických, ale i jemnohmotných (čaker), při čištění naší aury, odvádění přivtělených duší, ke spojení s vyššími oblastmi andělského vědomí.

Stejně tak, jako naše sluneční světlo procházející hranolem se rozkládá do sedmi barev duhy, tak i kosmické světlo se na svém sestupu od obrovských sluncí od center spirální mlhoviny až ke sluncím s jejich planetami, rozkládá v sedm hlavních paprsků. Těchto sedm hlavních paprsků vyživuje veškerý život s jeho specifickými čistými silami a vlastnostmi. Rozpoznání těchto sedmi paprsků a jejich vědomé využití tvoří významný nástroj pro práci na duchovní cestě transformace zde na Zemi, také pro naši vlastní očistu a duchovní růst.

Rozdělení jednotlivých 7 paprsků Archandělů:

  • První paprsek - archanděl Uriel - aktivuje 1. čakru
  • Druhý paprsek - archanděl Gabriel - aktivuje 2. čakru
  • Třetí paprsek - archanděl Jofiel - aktivuje 3. čakru
  • Čtvrtý paprsek - archanděl Rafael - aktivuje 4. čakru
  • Pátý paprsek - archanděl Michael - aktivuje 5. čakru
  • Šestý paprsek - archanděl Raziel - aktivuje 6. čakru
  • Sedmý paprsek - archanděl Zadkiel - aktivuje 7. čakru 

Jedná se o silné energie, proto předpokladem pro zasvěcení je již předchozí práce s energií Andělského léčení nebo Andělského Reiki, případně Reiki I., II. stupně. 

Součástí zasvěcení je očištění Vaší aury skrz andělskou meditaci, napojení na jednotlivé Paprsky Archandělů a předání andělských vzkazů pro Vás. Každý účastník získává podrobná skripta a certifikát o absolvování zasvěcení.


Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může sám doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím e-mailu. Před zasvěcením vždy zasílám text s přípravou.

Tento seminář - zasvěcení nabízím i pro jednotlivce.


Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje očistnou dálkovou meditaci, dálkové zasvěcení a napojení na jednotlivé Paprsky Archandělů, předání andělských vzkazů. Podrobný manuál a certifikát zasílám na Váš e-mail. Další konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. Cena: 1 200 Kč

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.