Bohyně Amara

 

 

Amara je jméno Bohyně dávné civilizace Lemurie.

Pomocí této energie a symbolů, obsažených ve skriptech se můžete spojit s bohyní Amarou, mořskými draky, dalšími bytostmi a energiemi Lemurie. Amara není energie k léčení, ale je určena k duchovnímu růstu.

Amara – je učení, které nám otevírá naší schopnost poznat sám sebe, naučí nás vnímat proud energie ve všech tělech a odkrýváním potenciálu, který v nás vězí. Spojuje vědomí s podvědomím a vytahuje talent a schopnosti člověka na povrch, s poznáním skutečných pocitů a zkušeností, které jsme již kdysi získali.

Amara je skutečně velmi silné duchovní nakopnutí, které je vhodné pro každého, kdo se chce dál vyvíjet a hledá další nové cesty duchovního poznání.  

 • Amara nám pomůže vidět naše „temno“ a „stín“ našeho Vnitřního Já a dopomůže nám akceptovat se takoví, jací jsme.
 • Pomoc Amary spočívá ve spojení s naším podvědomím, kde je největší podíl naší vnitřní síly.
 • Energetické vědomí Amary s námi bude spolupracovat tak, že si uvědomíme tyto nevědomé aspekty v naší vědomé mysli, a tím také kdo a co vlastně jsme.
 • Amara otevírá nový multidimenzionální rozměr v úrovni vnímání energií, získáváte jinou a mnohem hlubší zkušenost, která vám přinese nový způsob nahlížení na svět.
 • Amara totiž spojuje s mnoha různými sférami vědomí a je skutečně velmi silné duchovní nakopnutí vhodné pro ty, kteří se chtějí dále vyvíjet a hledá nové cesty dalšího duchovního poznání a růstu.

Tento systém obsahuje prostorové barevné symboly, které vás vtáhnou do děje.

V tomto systému se pracuje se symboly, které nám pomáhají rozpouštět vše, co nám brání najít cestu k sobě či uvidět a přijmout pravdu.

 1. první symbol nás přivádí k silnému spojení s Lemurií a bohyní Amarou

 2. druhý symbol je vícedimenzionálním klíčem přístupu k různým tokům vědomé energie a aspektům božskosti

 3. třetí symbol podporuje čištění energetických kanálů, aby dovolil celému systému větší pružnost, menší náchylnost zadržovat staré vzory a místo toho vytvářel nové

 4. čtvrtý symbol dokáže prozářit celou naši bytost, ztělesňuje tříbarevný plamen, který sídlí v „Chrámu duše“

 5. pátý symbol promíchá energetické vědomí 3. různých výrazů či jevů energie kundaliní a tím dochází ke zjednodušení splynutí nebe, země a jednotlivce

 6. šestý symbol ztělesňuje jednotu sedmi elementů: země, vzduch, oheň, voda, život, světlo a magie

 7. sedmý symbol umožňuje vzestoupit kundaliní okolo páteře a pomáhá akceptovat naši sexualitu, ztělesňuje splynutí ženského i mužského aspektu

Cena

800 Kč (jednotlivě)

Sada 6 dálkových zasvěcení (6 různých Bohyní)...... 3000 Kč

 

Zasvěcení předávám na dálku a Vy jej přijímáte v pohodlí a klidu svého domova, certifikát a skripta zasílám e-mailem v pdf.
Před zasvěcením Vás na dálku také pročistím. Termíny jednotlivých zasvěcení jsou minimálně po týdnu. Lze individuálně dohodnout. 

Zasvěcení energií Bohyně jsou vhodná pro každého a zejména pokud chcete tuto energii pro svůj osobní rozvoj. Pokud již máte zasvěcení např. Reiki, je to pro Vás výhodou. Pokud máte zasvěcení Mistra-Učitele Reiki, můžete do těchto energetických systémů zasvěcovat posléze druhé lidi. 

Nevíte si rady, která z Bohyní je pro Vás aktuálně nejvhodnější, pomohu Vám na dálku vybrat (s pomocí kyvadla, data narození (numerologie) a intuice), napište mi na: info@cestousebelasky.cz

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla." 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.