Bohyně Athéna

 

Bohyně Athéna – Athénin paprsek moudrosti

Zasvěcení Bohyně Athény vám pomůže nastolit klid v mysli a ucítit své srdce. Jako její dárek vám přijde odpověď na otázky, na které se ptáte. Athénin paprsek moudrosti přináší vyšší poznání, rozvíjí vědomí a pomáhá proniknout do hloubky podstaty duchovních principů. 

Jedná se o zasvěcení dalece rozšiřující duchovní vědomí žáka a o užitečného vděčného pomocníka při hledání pravé moudrosti Universa. Athéna byla starořeckou bohyní moudrosti, proto předává schopnost poznat skutečné úmysly těch, kteří by vás chtěli využívat. Díky tomu vám pomůže pochopit věci ze širších souvislostí, stejně jako vám dokáže pomoci vidět věci ze širší perspektivy. Tedy skutečně takové, jaké jsou. Athénin paprsek moudrosti přináší vyšší poznání, rozvíjí vědomí a pomáhá proniknout do hloubky podstaty duchovních principů. Ti, kdo do teď klouzali jen po povrchu poznání, nyní mají možnost sestoupit hlouběji do nitra a získat od Bohyně Athény, coby vyšší bytosti Světla a moudrosti, odpovědi. Zasvěcení do Athénina paprsku moudrosti vám pomůže přivést do vaší mysli klid, ucítit vaše srdce a jako dárek obdržíte od Athény odpovědi na vaše jednotlivé otázky, na které se ptáte. 

Athénin paprsek moudrosti pomáhá:

  • s řešením sporů

  • v rozvoji umění, řemeslech a tvořivosti

  • s dosažením spravedlnosti

  • s ochranou fyzickou i psychickou

  • ve sporu, aby jí zabránila anebo vítězně dokončila

Cena

800 Kč (jednotlivě)

Sada 6 dálkových zasvěcení (6 různých Bohyní)...... 3000 Kč

Zasvěcení provádí Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková. 

Zasvěcení předávám na dálku a Vy jej přijímáte v pohodlí a klidu svého domova, certifikát a skripta zasílám e-mailem v pdf. Před zasvěcením Vás na dálku také pročistím. Termíny jednotlivých zasvěcení jsou minimálně po týdnu. Lze individuálně dohodnout. 

Zasvěcení energií Bohyně jsou vhodná pro každého a zejména pokud chcete tuto energii pro svůj osobní rozvoj. Pokud již máte zasvěcení např. Reiki, je to pro Vás výhodou. Pokud máte zasvěcení Mistra-Učitele Reiki, můžete do těchto energetických systémů zasvěcovat posléze druhé lidi. 

Nevíte si rady, která z Bohyní je pro Vás aktuálně nejvhodnější, pomohu Vám vybrat (test s pomocí kyvadla, data narození (numerologie) a intuice), napište mi na: info@cestousebelasky.cz

Jako doplněk je možné si objednat spolu se zasvěcením navíc Sadu svíček vlastní výroby.

Po odeslání Vaší Objednávky zde níže, prosím napište svůj průvodní dopis a podstatné informace na e-mail:  info@cestousebelasky.cz. Ozvu se Vám během 24 hodin. Děkuji.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.