Bohyně Sige

 

 

Bohyně ticha Sige 

Sige je moudrá gnostická bohyně a je považována za velké ticho neboli prázdnotu, ze které vzešlo všechno stvoření.

Díky Zasvěcení Bohyně Sige si najdete jen pro sebe tichou chvilku zaměřenou na odpočinek, meditaci či přemýšlení.

Uvědomíte si sílu ticha. Vědět, kdy nemluvit či neodpovídat, toto je projevem velké moudrosti.

“Uvědomte si sílu ticha. Zahalte se do tvůrčího ticha meditace. Hluboké je ticho před rozhodnutím či činem."

Sige nám připomíná, že slova vytváří dualitu a že v tichu nacházíme náš pravý původ a sami sebe. Ticho je všudypřítomná síla, která dává zrod moudrosti. Sige nás učí, že naše kořeny jsou v tiché prázdnotě vesmíru a že je pro nás důležité se opětovně pravidelně s tichem spojovat.

Z ticha povstalo první Slovo. To, které stvořilo svět. Gnostici považovali Bohyni Sige za prvotní ženský tvůrčí princip. Bohyně ticha Sige vás pohladí po vaší tváři, díky čemuž z ní jsou sejmuty veškeré starosti. Díky tomu a její krásné energii se uvolňujete a jste v harmonii. Díky energiím bohyně ticha Sige budete vědět, kdy nemluvit či neodpovídat – což je projevem duchovní vyspělosti a moudrosti.

Zahalte se do tvůrčího ticha meditace s energiemi Bohyně Sige. 

  • Energie Bohyně ticha Sige navíc dodává tolik potřebný vnitřní klid, a to obzvláště v dnešní hlučné době, kdy se na nás neustále valí nové zvuky a informace.
  • Budete mít prostor k meditaci, relaxaci a přemýšlení. Zahalíte se do tvůrčího ticha.
  • Hluboké je ticho před činem a vy pak poznáte, kdy je ideální čas jednat. Utište proto zatím svou mysl.

 

Cena

800 Kč (jednotlivě)

Sada 6 dálkových zasvěcení (6 různých Bohyní)...... 3000 Kč 

Zasvěcení předávám na dálku a Vy jej přijímáte v pohodlí a klidu svého domova, certifikát a skripta zasílám e-mailem v pdf. Před zasvěcením Vás na dálku také pročistím. Termíny jednotlivých zasvěcení jsou minimálně po týdnu. Lze individuálně dohodnout. 

Zasvěcení energií Bohyně jsou vhodná pro každého a zejména pokud chcete tuto energii pro svůj osobní rozvoj. Pokud již máte zasvěcení např. Reiki, je to pro Vás výhodou. Pokud máte zasvěcení Mistra-Učitele Reiki, můžete do těchto energetických systémů zasvěcovat posléze druhé lidi. 

Nevíte si rady, která z Bohyní je pro Vás aktuálně nejvhodnější, pomohu Vám vybrat (test s pomocí kyvadla, data narození (numerologie) a intuice), napište mi na: info@cestousebelasky.cz

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.