Cyklus ženy je darem

 

-prožitkový harmonizační seminář pro ženu
 

 

My jako ženy plyneme v cyklech. Každý měsíc procházíme různými fázemi a bereme na sebe mnoho podob ženy-Vnitřní bohyně. Jedny jsou laskavé a něžné, druhé tajemné a magické, další tiché a moudré. Žena během svého života i menstruačního cyklu potkává čtyři důležité aspekty Luny, které jí přinášejí odlišné dary, talenty a schopnosti. Tyto aspekty se opakují každý měsíc a provázejí nás životem.

V rámci semináře se seznámíte s fázemi Vašeho cyklu a přes prožitek potkáte Vaše vnitřní podoby - archetypy, které Vám mohou pomoci přijmout Vás samotné, přijmout také vlastní menstruační cyklus jako dar a zdroj Vaší síly a jedinečnosti. Je zde znázorněno také, jakým způsobem pracovat s měsíčními hodinami v běžném životě. Prohloubí se Vám důvěra v sebe sama, ve vlastní tělo, instinkt a své ženství, zbavíte se omezení, bloků a strachů. V každé z nás je ukrytá hluboká moudrost, schopnost léčit a uzdravit se. Seminář je vhodný pro každou ženu, která chce vědomě uchopit svůj život, porozumět sobě, okolí i odstranit nejrůznější bloky v oblasti ženství. 

Tento seminář nabízím i pro jednotlivce.

Předchozí absolvování kurzu práce s energií např. Reiki apod. je pro Vás výhodou, ale není podmínkou.


Jak probíhá dálkový kurz?

Energeticky lze pracovat na dálku, kdy je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky. V posvátném prostoru díky napojení skrz Akášické záznamy duše provedu očistu aury s harmonizací na dálku. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem záznam, případně další doporučení. Vždy máte možnost další konzultace se mnou prostřednictvím e-mailu. Před termínem dálkového kurzu zasílám text s přípravou.


Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje očistnou dálkovou meditaci s Vaší Vnitřní ženou, podrobný manuál pro práci s Vnitřní ženou a certifikát zasílám na Váš e-mail. Poštou (přes Zásilkovnu) zasílám energetickou svíčku a harmonizační karty "Žena v cyklu" pro Vaši další osobní práci. Konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. Cena: 1 300 Kč.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.