Harmonizace čaker

 

 

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Jakmile člověk na sobě duchovně pracuje, jeho čakry se rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění. 

Seminář Harmonizace čaker je zaměřený na téma okolo lidského čakrového systému. Je vhodný pro všechny, kteří si chtějí prohloubit poznatky o čakrách a naučit se s nimi pracovat, např. provést diagnózu, očistit a zharmonizovat. Doporučení a inspirace, které jsou součástí podrobných skript, můžete využít jak pro Vaši další osobní práci  i aplikovat v praktickém životě dále na druhých lidech dle vlastního intuitivního vedení.

Tento seminář nabízím i pro jednotlivce.

Předchozí absolvování kurzu práce s energií např. Reiki apod. je výhodou, ale není podmínkou.

Z obsahu skript:

  • čakry a jejich funkce
  • formy diagnostiky
  • postupy harmonizace
  • čakry a energie kamenů
  • čakry během života
  • využití tělových a čakrových svící
  • očista a ochrana aury a další techniky

 


Jak probíhá dálkový kurz?

Energeticky lze pracovat na dálku, kdy je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky. V posvátném prostoru díky napojení skrz Akášické záznamy duše zpracuji diagnostiku aktuálního stavu čaker, provedu očistu aury s harmonizací čaker. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonuPoté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem záznam, případně další doporučení. Dále máte možnost další konzultace se mnou prostřednictvím e-mailu. Před termínem dálkového kurzu zasílám text s přípravou.


Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje diagnostiku aktuálního stavu čaker, očistnou dálkovou meditaci s harmonizací čaker. Podrobný manuál pro práci s čakrami a certifikát zasílám na Váš e-mail. Poštou (přes Zásilkovnu) zasílám Čakrovou svíčku z vlastní výroby pro Vaši další osobní práci. Konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. 

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.