Kurz Použití tělových a ušních svící

 

Naučte se pracovat s tělovými svícemi a vyzkoušejte jejich jednoduché použití a velkou účinnost.

Tělové a ušní svíce svíce - mohou být součástí každé moderní lékárničky v domácnosti.

Tělové a ušní svíce Spirit můžete zakoupit přímo zde v e-shopu Svíčky z Ráje.

Tato přírodní metoda nabízí okamžitou pomoc při úlevě fyzických i psychických potíží a je také výborným detoxikačním prostředkem.

Naučíte se používat tělové svíce pro vlastní aplikaci nebo pro práci s druhými lidmi. Tyto svíce se aplikují např. při migréně, problémech trávení (nadýmání), nervového systému, ušních potížích (nedoslýchavosti, šum v uších), při onemocněních dutin (chřipka, nachlazení) a pohybového aparátu. Tělové svíce čistí lymfu a snižují bolest. Jsou účinné při dýchacích potížích a také k posílení vnitřních orgánů (játra, slinivka, ledviny atd.). Pomocí svící se z těla dostávají staré usazeniny (toxiny), otoky, záněty, kameny, cysty aj., což přispívá k obnovení tělesné rovnováhy. Svíce uvolňují stres, napětí, negativní emoce a nervozitu. Celkově tato metoda působí velmi relaxačně a uklidňuje. Svíce se používají buď na místa s potíží (např. bolestivé místo), nebo na čakry a také odstraňují negativní energie z těla. Při znalosti systému drah v těle lze svíce aplikovat na meridiánové dráhy a reflexní body. Díky diagnostice lze vytestovat nejvhodnější místo na těle pro použití svíce. Tato metoda se výborně doplňuje při kterémkoliv jiném alternativním léčebném postupu - terapii pomocí Reiki, Shambally, čakrové terapii, kineziologii, krystaloterapii apod.

Tento kurz je vhodný jak pro zájemce z všeobecné veřejnosti (laiky), tak i pro odborné terapeuty - maséry, pedikérky, kosmetičky, zdravotníky, tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým. Pokud již máte předchozí zasvěcení např. Reiki, je to pro Vás výhodou. Kurz prohlubuje práci s energiemi. 

Tento seminář nabízím i pro jednotlivce.

Zajišťuji také maloobchodní i velkoobchodní prodej tělových a ušních svící pod vlastní značkou Spirit.


   Z obsahu skript:

 • historie svící
 • princip hoření a složení svící
 • účinnost svící
 • druhy svící
 • pokyny pro práci
 • diagnostika ze zbytku svíce
 • diagnostika plamene
 • použití svící v lymfatickém systému
 • čištění a harmonizace čaker svícemi
 • aromaterapie
 • práce v oblasti páteře
 • využití tělových a ušních svící v praxi
 • doporučené tipy
 • kontraindikace

Jak probíhá dálkový kurz?

Energeticky lze pracovat na dálku, kdy je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky. V posvátném prostoru díky napojení skrz Akášické záznamy duše zpracuji diagnostiku aktuálního stavu čaker, provedu očistu aury s harmonizací čaker. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem záznam, případně další doporučení. Vždy máte možnost další konzultace se mnou prostřednictvím e-mailu. Před termínem dálkového kurzu zasílám text s přípravou.


Cena kurzu Použití tělových a ušních svící

Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje diagnostiku aktuálního stavu čaker, očistnou dálkovou meditaci s harmonizací čaker. Podrobný manuál pro práci s tělovými svícemi a certifikát zasílám na Váš e-mail. Poštou (přes Zásilkovnu) zasílám tuto sadu 7 svící pro Vaši další osobní práci. Konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype. Cena: 1 300 Kč

V nabídce pro zájemce je také samostatný balíček: 
Manuál Použití tělových svící + 20 ks svící 
více info: ZDE

TIP: jako doplněk na doladění zde nabízených terapií, pro vlastní práci (meditace) či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.