Příbalový leták ke svícím

ke stažení: zde


 

TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE SPIRIT

- ideální alternativní doplněk Vaší lékárničky

Účinek tělových a ušních svící je vždy založen na komínovém efektu, který vzniká při hoření. Ostatní přísady a barvy jsou doplňkem podporující jejich účinnost. Tento komín odvádí nečistoty z části těla, na kterou je svíčka aplikovaná, uvolňuje a čistí postižené místo, poskytuje uvolnění fyzickému, energetickému tělu i psychice. Na konci svíce je ochranný gázový filtr, který zabraňuje kontaktu vytáhnutých zplodin padajících na dno svíce s pokožkou, a tak i jejímu poranění.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Ideální je poloha těla vleže, hlava (v případě aplikace ušních svící) položená ve vodorovné poloze. Použijeme ochranný papírový talířek, ten nasuneme na svíci pod místo označené ryskou. Připravte si misku nebo sklenici s vodou. Ušní nebo tělovou svíci zapalte na horním konci a spodním koncem zasuňte kolmo do ucha nebo přiložte kolmo na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte podstatný komínový efekt. Když svíce odhoří do cca 2/3 (k rysce), uhaste ji v připravené vodě. Preventivně můžete svíce používat 1 x za 14 dní. Při akutních problémech 1 x denně. Maximálně však 3 svíce do jednoho místa za den!Doporučujeme absolvovat u nás kurz kvůli širšímu využití svící v praxi.

NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ UŠNÍCH SVÍCÍ

Bolesti hlavy, migréna ▪ Nespavost ▪ Akutní a chronická rýma ▪ Lehký zánět středního ucha ▪ Zánět mandlí ▪ Problémy s čichem ▪ Nedostatečné prokrvení ucha ▪ Reflexní i lokální aktivace lymfatického systému ▪ Snížení psychických problémů a stresu ▪ Prevence nadměrného hromadění ušního mazu ▪ Hučení a tlak v uších ▪ Aktivace meridiánů a reflexních zón ucha ▪ Jako součást relaxace, muzikoterapie, masáže hlavy či ucha

NEJČASTĚJŠÍ POUŽITÍ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Porucha trávení, hubnutí, detoxikace – k pupku ▪ Při ženských obtížích - na podbřišek, vaječníky ▪ Posílení imunity – na brzlík ▪ Deprese, nervozita - brzlík, pupek ▪ Snížení horečky – pupek ▪ Při bolestech svalů - lokálně ▪ Nespavost – brzlík, pupek ▪ Hemeroidy - na kostrč ▪ Čistění čaker - na čakry ▪ Chřipka, nachlazení - brzlík, krk, střed čela ▪ Zmírnění otoků – přímo na otok ▪ Astma, zápal plic nebo záněty dýchacích cest – hrudní kost ▪ Žaludeční obtíže – na žaludek ▪ Hojení jizvy – vedle jizvy ▪ Bolesti krční páteře - za krk ▪ Na modřiny - na modřinu nebo vedle ní ▪ Opar - pod ucho ▪ Alergie - na játru ▪ Zánět zubů a dásní - na tvář ▪ Chřipka – střed čela ▪ Bolest v krku - do jamky pod krkem ▪ Čistění lymfatického systému ▪ Problémy s prostatou - na podbřišek

SLOŽENÍ: ▪ Přírodní 100% bavlněné plátno ▪ Včelí vosk čištěný ▪ Parafín kosmetický - 0,5% oleje ▪ Bylinné esence a silice ▪ Přírodní barvivo. Tělové svíce čakrové, bílé, černé a dětské svíce neobsahují včelí vosk a jsou tedy vhodné pro osoby s případnou alergií na včelí produkty.

BEZPEČNOST! Pozor dodržujte bezpečnostní zásady při zacházení s otevřeným ohněm! Zapálenou svíci umístěte mimo dosah hořlavých předmětů! Používejte ochranný papírový talířek nebo jiný způsob ochrany! Svíce používejte lépe s pomocí druhé osoby či terapeuta! Svíci aplikujte kolmo na dané místo! Určeno pouze k zevnímu použití! Svíce nenahrazují odbornou lékařskou péči! Jsou nevhodné pro těhotné ženy a děti bez dozoru! Nepoužívat na otevřené rány, sliznice, do oblasti srdce a při alergii na včelí produkty! Skladujte v suchu a chladu!

                                                                                        www.svickyzraje.cz