Shamballa 2002

 

 

Shamballa 2002 volně navazuje jako 5. stupeň na předchozí 4. stupeň Shambally 1024. Jde o novější a rozšířenější systém a lze jej označit  za druhý mistrovský stupeň Shambally. Shamballa 2002 znamená, že k 1024 symbolům se v 5. stupni přidává ještě dalších 978 symbolů. Zasvěcuje se ve vyšších vibracích než bylo u stupňů předešlých. 

Zasvěcením do 5. stupně jsme ještě blíž nejen k vlastnímu uzdravení a prosvětlení všech těl, ale i různých karmických bloků. S 5. stupněm se ještě více očišťuje, přelaďuje vaše duše na vyšší úroveň poznání a umožňuje rychlejší duchovní i duševní růst. Práce se Shamballou je zde pružnější, její energie je ostřejší a výraznější.

Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024. Během zasvěcení se otevírá třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla. 

Symboly jsou opět přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty. Shamballa 2002 nás otevře novým formám našeho bytí, našich minulých životů, rozvíjí dále naší intuici, práci s našimi duchovními průvodci a pomocníky. Shamballu 2002 v roce 2006 channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.

Podmínkou pro zasvěcení je Shamballa 1024 IV. stupeň.


Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může sám doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím e-mailu. Před zasvěcením vždy zasílám text s přípravou.


Dálkový kurz: trvá cca hodinu a obsahuje očistnou dálkovou meditaci, dálkové zasvěcení do daného stupně Shamballa. Podrobný manuál a certifikát zasílám na Váš e-mail. Další případné konzultace probíhají e-mailem nebo přes Skype.

Zasvěcení Shamballa 2002: dálkový kurz 1 200 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.