“Oáza duše je místo hluboko ve Vašem nitru, z nějž můžete čerpat.”

 Intuitivní vhledy, terapie (rituály) a zasvěcení.

O mně: Osobní cesta transformace začala v roce 2002 a od té doby jsem ušla neskutečně mnoho kroků vnitřní proměny. Působím jako alternativní terapeut a lektor, průvodkyně Světla. Od roku 2010 vedu poradnu Oáza duše, zaměřuji se na dálkové terapie (rituály), intuitivní vhledy a zasvěcení s pomocí vysokovibračních energií pro další rozvoj duše a celkový transformační vzestup. Navedu vás, abyste se mohli spojit s vaší podstatou (duší), proč jste tady a kam směřujete. Mohu být inspirací a ponechám vám svobodu ve vlastní rozhodování. Vesmír nám dovoluje neomezené možnosti, a tak pracuji s klienty zejména na dálku a spojuji se s Akášickými záznamy duše. Jste nyní v pravý okamžik na správném místě.

Co znamená Čtení z Akáši a jaký má pro nás význam?

Najděte cestu do nitra své duše. Projdeme společně cestou sebelásky. Ráda budu vaším průvodcem a inspirací, abyste poté mohli již kráčet na své vlastní cestě. Svůj život si řídíme sami.
Zuzana Světlana

Světlana je ženou Světla
- probouzí uvnitř sebelásku a víru
- učí hledat Světlo v ostatních, inspirovat je a hledět na svět očima lásky
- vede k pokoře a úctě k životu i k sobě samé 
 

Výroba, prodej a velkoobchod autorských svíček Svíčky z Ráje a další harmonizační produkty nabízíme společně s manželem Honzou. 

Kompletní nabídku najdete na stránkách  Svíčky z Ráje

FB: https://www.facebook.com/svickyzraje/

"Rozsvítíme Vaši duši"

Upozornění k terapiím a seminářům!

Veškeré terapeutické služby nabízím jako poradenské a konzultační a v žádném případě nenahrazují lékařskou péči, a nejsou tedy důvodem k vysazení léků. Semináře a kurzy pořádám pro osobní vzdělávání a osobní duševní rozvoj jedince, některé postupy mohou být náročnější na zvládnutí a vyžadují čas a trpělivost. 

Vaše intuice vás vede tam, kde máte v daný okamžik být a čím se máte zabývat. Přesto posuzuji každého individuálně, co je pro něj vhodné. Je potřeba si uvědomit, že každý dospělý jedinec nese sám za sebe plnou odpovědnost. V případě závažných minulých psychických problémů či užívání léků mě prosím předem informujte. Účastníci mladší 18-ti let, musí mít k účasti terapie (sezení) či semináře souhlas rodiče. 

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie či zasvěcení sebou může přinést navíc očistný proces, trvající zhruba pár dní až 3 týdny, se kterým se mohou uvolnit z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Naslouchejte svému tělu a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin. Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji. 

TIP: jako doplněk na doladění zde nabízených terapií, pro vlastní práci (meditace) či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."