Harmonizace čaker

 

 

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Jakmile člověk na sobě duchovně pracuje, jeho čakry se rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění. 

Pokud umíme pracovat např. pomocí energie Reiki, je vhodné takto pravidelně harmonizovat všechny čakry kompletně. V čakrách (i v celém našem těle) pak proudí mnohem více energie a jsme celkově vitální. Naše aura je tímto vyvážená a případné nemoci se nám zcela vyhýbají.

Systém 7 čaker

Energie země vstupuje do těla čakrami chodidel a putuje nahoru dolními končetinami do 1. čakry na kostrči. Vesmírná energie do nás vstupuje korunní čakrou nahoře hlavy.

  • 1. a 2. čakra patří k tzv. úrovni země. Tato úroveň představuje funkce, které jsou bezpodmínečně nutné k přežití na materiální rovině.
  • 3. a 4. čakra patří k úrovni člověk. Energeticky zajišťují funkce, které jsou potřebné pro rozvoj lidské formy existence, mentální život a láska.
  • 5. a 6. čakra patří k úrovni nebe a jejich funkce umožňují spirituální vývoj lidské bytosti.
  • 7. čakra souvisí s vyšší myslí a poznáním.

V rámci terapie provedu diagnostiku stavu Vašich čaker (test pomocí kyvadla, automatické kresby, vlastním nacítěním (vnitřním zrakem) nebo s pomocí energetických obrázků apod.)

Následně pak pomohu zharmonizovat a uvolnit s pomocí vyšších vibrací jako je energie Reiki (Shamballa, energie paprsky Archandělů), tělové svíce, aromaterapie, krystaloterapie apod. 

Při terapii dochází nejen k pročištění a vyrovnání Vašich čaker, ale také ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury.

Osobní sezení

Terapie může proběhnout osobně na lehátku v poradně Oáza duše. Délka sezení je cca 1 hodina.

Harmonizaci čaker dále doplňuji o energii Reiki, krystaloterapii, aromaterapii a aplikaci tělových svící. 

Cena: 990 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.