Krystaloterapie

 

 

Léčivá energie kamenů

Máte pocit, že jste bez energie a cítíte se unaveni? Zažijte krystaloterapii, zbavíte se emociálního vypětí a stresu, hluboká relaxace s kameny vás uvede do klidu a smíření. Krystaly mají schopnost harmonizovat duši a tělo a jako výsledek je mnohem klidnější nitro, které tak může přijímat více energie. Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i duchovní rovině.

Krystaly léčí auru a přes léčení aury se vyléčí fyzické tělo. Aura je spojena s tělem přes systém čaker. Regenerace energií čakrového systému vede k vyléčení všech úrovní mentálního a spirituálního (duchovního) těla a duše. Dalším společným rysem krystalů je také, že jsou to mocní spojenci a nástroje, které přenášejí informace a zesilují naše záměry léčit a harmonizovat.

Kameny se pokládají se při terapii na energetická centra těla (čakry) a další místa na těle a nechávají se při relaxační hudbě působit přibližně 30-60 minut.

Vyzkoušejte krystaloterapii osobně na lehátku v poradně Oáza duše nebo si pořiďte kameny domů na vlastní domácí relaxaci. Krystaloterapii lze obohatit také o ošetření pomocí energie Reiki a tělových svící.

Co je to Krystaloterapie?

Krystaloterapie je harmonizace těla a prostoru pomocí kamenů (minerálů). Kameny nenahrazují lékařskou péči! Jsou však výborným alternativním prostředkem k léčení.

V kamenech se přirozeně nachází energie Matky Země, kde vznikaly po mnoha milióny let. Už historie dokládá, že kameny mají na nás pozitivní vliv a jejich vysoké vibrace působí na naše energetické i fyzické tělo a tedy podporují vlastní schopnosti těla k uzdravení.  Kameny nám pomáhají obnovovat tělesnou rovnováhu, odstraňovat stres a napětí a naplňují nás klidem. Přenos informací z kamene pracuje tak, že soustředíte-li svou pozornost na kámen, vnímáte jej a udržujete ve svém vědomí, v tento okamžik se na vás přenáší jeho esence (léčivá vibrace). Působí na nás jeho samotná energie, barva kamene i energie z jeho naleziště. Pokládáním na postižená místa působí vibrace kamenů přímo na energetické blokády, které bývají příčinou příznaků různých nemocí. Přes čakry lze zharmonizovat celou naši bytost komplexně.

Kameny na nás působí tím, že je položíme v naší blízkosti – na pracovním stole, u postele, pod polštářem, v místnosti či venku. Také se namáčí do vody - která se potom aplikuje, zasazují se ve šperku. Přikládají se na tělo nebo drží v ruce. Kámen lze také připevnit na postižené místo pomocí náplasti, bavlněného šátku, obvazu a nosit jej tak můžeme dlouhodobě. Kameny lze nosit také jako šperky v podobě přívěsků, náramků, náušnic, prstenů či náhrdelníků. Je dobré šperky vybírat opatrně a nepřehánět to s jejich nošením.

Obecně platí, že čím surovější a méně opracovaný kámen, tím je větší jeho účinek. Univerzálním kamenem je křišťál, který lze umístit kamkoliv a navíc vždy zesiluje účinek jiného kamene, pokud leží vedle něj.

Volba vhodného kamene

Kámen vždy vybíráme pocitově intuicí. Hodně záleží na jeho vzhledu. Správná volba prochází dlaněmi. Nejjednodušší je vybrat si ten, který se nám líbí a padne nám do oka. Vybíráme tak podvědomě to, co v danou chvíli potřebujeme. Ke kamenům, které mají širší spektrum využití, patří vedle křišťálu také růženín a ametyst. 

Péče o kameny

Vždy je důležité pravidelně o kameny pečovat, hlavně, abychom každý kámen před použitím, nošením případně po něm očistili. Mohou být na něm negativní vibrace, které na něm zanechali ti, kdo s ním manipulovali, než se kámen dostal k nám. Kámen necháme ponořen alespoň minutu pod proudem chladné vody. Nebo jej umístíme přes noc ve slabém roztoku kuchyňské soli, ráno ho vyjmeme, opláchneme studenou vodou a dáme na světlo nabít. Pozor - nikdy ne na přímé Slunce! Nabíjíme v polostínu parapetu okna, při úplňku eventuálně novu. Kameny můžeme nabíjet pozitivně i pomocí vysokovibračních léčivých energií jako je Reiki, Shamballa, andělské energie apod.

Je velice důležité kameny pravidelně čistit, i když je nosíme a používáme jenom my sami. Energetické vibrace - naše smutky, nemoci, negativní zážitky a prožitky, se v něm ukládají a po vyčerpání "kapacity" nám je může kámen začít vracet zpět nebo to může kámen zcela zničit - začnou se objevovat trhlinky, praskliny, dochází ke ztrátě lesku, kámen působí dojmem "těžkosti". Je to stejné jak s bateriemi. Kameny by se neměly uskladňovat všechny pohromadě, ale odděleně. Po vyčerpání kapacity kameny nevyhazujeme do odpadu, ale vrátíme do země, kde mají svůj přirozený původ, např. do květináče ke kytkám či na záhon.

Vhodné kameny pro příslušné čakry:

  1. čakra – hematit, achát, granát, rubín, červený korál, červený jaspis, heliotrop, stříbro
  2. čakra – karneol, ohnivý opál, měsíční kámen
  3. čakra – tygří oko, citrín, jantar, žlutý topaz, žlutý turmalín, sagenit, zlato, měď
  4. čakra – růženín, jadeit, zelený a růžový turmalín, smaragd, akvamarín, olivín, malachit, kunzit
  5. čakra – tyrkys, modrý turmalín a akvamarín, chalcedon
  6. čakra – sodalit, lazulit, indigo safír, křišťál, platina
  7. čakra – křišťál, ametyst, fialový fluorit, sugilit, drahý opál, diamant
Vyberte si z naší nabídky asi 30 druhů kamenů v surovém či opracovaném stavu (tromlované) od cca 20 Kč / kus.
Dále šperky a výrobky z kamenů, náhrdelníky a náramky, sady čakrových kamenů, kamenné a achátové svícny a další.
Více najdete v e-shopu zde a také při návštěvě poradny Oáza duše.   
 

Osobní sezení

Krystaloterapie může proběhnout osobně na lehátku v poradně Oáza duše. Délka sezení je cca 1 hodina. Předem intuitivně vyberu pro Vás očištěné a nabité kameny. 

Krystaloterapii dále doplňuji o energii Reiki, aromaterapii, aplikaci tělových svící a harmonizaci čaker. 

Cena: 990 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.