Andělská terapie

 

Toto terapie je harmonizací duše i těla (psychických i fyzických obtíží), je cestou sebepoznání a řešením jakékoliv problematiky z vaší přítomnosti (či minulosti), vztahů, rodiny, zdraví, práce, soukromí apod. Každá terapie je vedena zcela intuitivně a pomůže vám vědomě najít směr na vlastní životní cestě. 

Každá andělská terapie je vedena prostřednictvím intuice, obrazů, vhledů i díky napojení do Akáši. Toto vše za přítomnosti Světelných bytostí a průvodců jako jsou Andělé, Archandělé, energie Ježíše Krista či Lemurské léčivé energie. Vše probíhá dle momentálního stavu energetických vibrací, duchovního rozvoje duše a životní situace klienta.

Nikdy dopředu nevím, co vše se bude zpracovávat a tedy není možné odhadnout, jakou dobu bude potřeba věnovat na celkovou léčbu pomocí léčivého světla andělských bytostí. Informace přicházejí až po naladění na zúčastněné a napojení na duchovní vesmírný zdroj. Jsem zprostředkovatel mezi Vesmírným zdrojem a klientem.

Bytosti Světla nás učí přijímat a dávat sobě i druhým ze srdce, odpouštět, vnímat, cítit a prožívat. Léčí nás díky harmonii na všech rovinách našich těl-ve všech vrstvách aury. Mohou nám přinést i docela silné prožitky v obrazech, pocitech, ale i v jasných sděleních, jak v nějaké situaci, kterou momentálně v životě řešíme dořešit, nebo jak dále postupovat. Velice často dochází k pochopení a přijmutí, co a proč se nám děje právě to či ono. Uvědomění si situací, na které jsme nahlíželi pouze z lidského úhlu pohledu, že mají pro nás hluboký duchovní význam. Po dálkovém procesu můžete vnímat lehkost, uvolnění, s pocity klidu a radosti a s otevřeným srdcem, ukotvení tady a teď v přítomném okamžiku. 

Při terapii dochází ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, pročištění čaker, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, vztahových napětí atd…

Terapie na dálku

Tím, že pracuji energeticky na dálku, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru postavím vztahovou a situační konstelaci a vyplaví se během ní vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu.

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Andělské léčení na dálku

Je možné také využít služby - Andělské léčení na dálku, to lze snadno zprostředkovat energeticky na dálku, jen je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. Na předem dohodnutý čas jsem připravena vysílat a vy se naladíte na příjem. Během terapie není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Dotazy a sdílení pocitů lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. Délka terapie je cca 20 minut. Pro hlubší účinek je vhodné aplikovat opakovaně (1-2x týdně, případně využít balíček na měsíc). Objednávka: ZDE

Osobní sezení

Andělská terapie může proběhnout i osobně Vaší návštěvou u mě v poradně Oáza duše. Osobní sezení trvají cca 2 hodiny a probíhají pouze mezi 4 očima. V ceně návštěvy navíc dostanete sebou Andělskou svíčku na dočištění Vaší situace.

Příprava na Andělskou terapii

Potřebuji předem znát jméno(a) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky. V případě partnera by Vám měl dát předem souhlas, že budeme s ním přes Vás energeticky pracovat.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

Cena: 1199 Kč

Jako doplněk je možné si objednat spolu s terapií navíc Sadu andělských svíček vlastní výroby. 

Po odeslání Vaší Objednávky zde níže, prosím napište svůj průvodní dopis a podstatné informace na e-mail:  info@cestousebelasky.cz. Ozvu se Vám během 24 hodin. Děkuji.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.