Harmonizace čaker

 

 

Čakry jsou duchovní energetická centra v našem těle vertikálně rozmístěné podél páteře, mají kruhový tvar. Energie v nich spirálovitě krouží od středu do prostoru, jako kosmická energie, tedy proudí jak z těla, tak do těla. Slovo čakra pochází ze sanskrtu a znamená „kolo“. Hlavní čakry jsou rozmístěny podél naší páteře. Jsou propojeny 3 kanály, které se v sanskrtu nazývají sušumna, ida a pingala. Mají obvykle průměr asi 10 cm. Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Čakry slouží jako přijímače pro frekvence energií a informací, které jsou mimo rozsah našich smyslů. Také vyzařují energii přímo do okolí a mění tak jeho atmosféru. Jakmile člověk na sobě duchovně pracuje, jeho čakry se rozšiřují, zvyšují svou frekvenci a barvy získávají zářivější a jasnější tóny. Čakry ovlivňují v našem těle jednotlivé endokrinní žlázy a působí na orgány, které se nacházejí v jejich umístění. 

Pokud umíme pracovat např. pomocí energie Reiki, je vhodné takto pravidelně harmonizovat všechny čakry kompletně. V čakrách (i v celém našem těle) pak proudí mnohem více energie a jsme celkově vitální. Naše aura je tímto vyvážená a případné nemoci se nám zcela vyhýbají.

Systém 7 čaker

Energie země vstupuje do těla čakrami chodidel a putuje nahoru dolními končetinami do 1. čakry na kostrči. Vesmírná energie do nás vstupuje korunní čakrou nahoře hlavy.

  • 1. a 2. čakra patří k tzv. úrovni země. Tato úroveň představuje funkce, které jsou bezpodmínečně nutné k přežití na materiální rovině.
  • 3. a 4. čakra patří k úrovni člověk. Energeticky zajišťují funkce, které jsou potřebné pro rozvoj lidské formy existence, mentální život a láska.
  • 5. a 6. čakra patří k úrovni nebe a jejich funkce umožňují spirituální vývoj lidské bytosti.
  • 7. čakra souvisí s vyšší myslí a poznáním.

 

V rámci terapie nejdříve provedu diagnostiku stavu Vašich čaker, test pomocí kyvadla, automatické kresby, vlastním nacítěním (vnitřním zrakem), pomocí energetických obrázků apod.

Následně pak pomohu zharmonizovat a uvolnit pomocí vyšších vibrací jako je energie Reiki, Shamballa, paprsky Archandělů, tělové svíce, aromaterapie, krystaloterapie apod. 

Při terapii dochází nejen k pročištění a vyrovnání Vašich čaker, ale také ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, atd…

Terapie na dálku

Energeticky lze pracovat na dálku, kdy je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. V posvátném prostoru díky napojení skrz Akášu se zpracuje vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Provedu diagnostiku i harmonizaci čaker na dálku. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během cca 1 hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, během procesu se na dálku naladím na vše potřebné. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. 

Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype. 

Osobní sezení

Terapie může proběhnout i osobně Vaší návštěvou u mě v poradně Oáza duše. Osobní sezení trvají cca 1,5 -2 hodiny. V ceně návštěvy navíc dostanete sebou čakrovou svíčku na domácí harmonizaci.

Příprava

Pracuji s jednotlivcem a tedy potřebuji předem znát Vaše jméno a datum narození. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejte tedy své tělo a dopřejte sobě klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

Cena: 1199 Kč

Po odeslání Vaší Objednávky zde níže, prosím napište svůj průvodní dopis a podstatné informace na e-mail:  info@cestousebelasky.cz. Ozvu se Vám během 24 hodin. Děkuji. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.