Světelná dálková meditace 

Novoluní v Panně

- pátek 30. srpna 2019 ve 21 hodin -  

NOVOLUNÍ 

Každé Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu a vnitřní přeměny, čas zlomu mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Je to okamžik pro nové příležitosti, plánování a realizace své budoucnosti a také čas pro rozloučení se s minulostí. Při každém Novoluní stojí planeta Měsíc a Slunce ve stejném znamení zvěrokruhu. Pokud máme důkladně připravené vlastní plány, nyní můžeme počítat s jejich podporou. Tento projev lze vnímat během následujících 14 dní - do nejbližšího Úplňku. Téma dálkové meditace je propojeno se zadáním, které nám Vesmír aktuálně "naděluje".

Novoluní ve znamení Panny

 Tématem tohoto novoluní bude otázka zdraví, práce, spolupráce, péče o sebe a blízké.

Nyní až do 23. září nám Slunce prochází zemským znamením Panny, které přináší do našich životů podstatnou stabilitu, smysl pro detail, analýzu, zodpovědnost a potřebu úklidu jak navenek, tak uvnitř. Energiím Panny vládne Merkur – planeta komunikace, sdílení informací a inteligence. Je čas, abychom se zaměřili na své zdraví, a to i preventivně, např. změnou životního stylu, úpravou jídelníčku a vnímali také dobrou psychickou pohodu.

Se znamením Panny je spojena symbolická postava Panny Marie a její síla, ochrana a čistota.

Panna Marie - nazývána jako Královna andělů, vyzařuje lásku a soucit, objímá děti, dospívající a všechny zraněné lidi v bolesti, uzdravuje "Vnitřní dítě" a pomáhá s tématem mateřství.

Našim úkolem bude nyní také otázka praktičnosti, dobrého hospodaření, kontrola vztahu k pracovní a finanční oblasti. Ideální čas k získání informací, prostředků či kontaktů a nalezení nových možností, vyřešení našich obtíží, čas pro důležitá rozhodnutí, sebeanalýzu vlastního rozvoje, odhalení chyb a jejich náprava.

Jak jsme spokojeni a co sami můžeme udělat jinak?

Novoluní v Panně je ideální dobou pro nastolení trvalých změn, nasměrování v pracovní a kariérní oblasti, nové spolupráce a aktivity. Při tomto novoluní se sejde 5 planet - Slunce, Luna, Venuše, Merkur a Mars v Panně a vytvoří tak spolu silné energie.

Novoluní V Panně nám napomůže se zbavit nepříjemných zlozvyků a postojů, které již nechceme. Povede nás k čistotě, pořádku, systému, střízlivosti a efektivnosti. Pozor na zvýšenou míru kritiky, na místě je pozitivní myšlení, víra v sebe a své schopnosti.

Doba trvání meditace

Zahájení ve 21 hodin. Proces trvá zhruba 30 minut - 1 hodinu avšak působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý účastník je na dálku umístěn do své vlastní mandaly-kruhu (ochranného prostoru) tak, aby nerušeně mohl přijímat. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení Vašeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker, někde i uvolnění témat, která zrovna potřebujete řešit a podpořit tak své další životní kroky. Každá meditace či harmonizace Vás popostrčí o kousek dále. Dálkové meditace sdílíme společně již od roku 2013.

Tyto dálkové meditace mají rozsah, který není omezen na přesnou hodinu k naladění, takže energii lze zprostředkovat z tzv. energetické schránky na delší časový rozsah (např. až na 24 hodin). Takže pokud zrovna Vám to časově nevyhovuje od 21 hodin, můžete přijmout léčení později, až budete na to připraveni, a to ve Vašem vhodném čase v rámci nastavení časového rozsahu 24 hodin. Energie je "volně ke stažení" od 21:00 h. (v den meditace) do 21:00 h. následujícího dne. Stačí si mentálně požádat, v jakém čase jste připraveni přijmout léčení. Představte si to tak, jako když si jdete vyzvednout svoji zásilku na poštu. Až tedy budete vnitřně a časově připraveni, stačí vložit skrz své nitro mentální žádost např takto: "Žádám o aktivaci a příjem léčivé vysokovibrační energie ze Zdroje energetické schránky v rámci této meditace, děkuji."

Na meditaci připravuji předem energetickou mandalu z minerálů, skrz kterou bude meditace také probíhat, a se kterou budete propojeni. Tato mandala je pokaždé jiná. Je tvořena z očištěných a energeticky nabitých kamenů. Slouží jako zařič, harmonizátor, dále k ukotvení a posílení Vašich aktuálních záměrů. Takže kdo chce, může se na mandalu naladit přes fotky (zde níže foto aktuální mandaly).

     

Mandaly z některých předchozích meditací si můžete prohlédnout: ZDE

 

Doporučení a příprava k meditaci:

Během meditace není potřeba být on-line na netu ani telefonu. Nejedná se o slovem řízenou (mluvenou) meditaci. Na meditaci si připravte prostor a čas sami pro sebe.

Vyslovte mentálně: "Prosím předem žádám o klid během meditace, ideální harmonizaci svého těla i duše"Můžete si také sami doplnit záměr, co konkrétně potřebujete v životě právě podpořit či zpracovat, uvolnit. Zapalte si svíčku (nebo i vonnou tyčinku), pusťte příjemnou relaxační či meditační hudbu (bez mluveného slova), najděte si vhodné, klidné a pohodné místo buď vsedě či vleže, nekřížíme přitom ruce ani nohy. Pro lepší příjem energie je dobré mít dlaně obráceny směrem nahoru, zavřete si oči a nechte se sami vést svými pocity k přirozenému uvolnění za pomoci dechu. Předem nic neočekávejte, jen nechejte vše během meditace volně a přirozeně plynout. Vysokofrekvenční laskavá energie proudí přirozeně, stačí si být vědom své zářící duše a přenést více pozornosti do svého srdce.

Co se děje při dálkové meditaci?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte léčivou energii, která je Vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou nám v danou chvíli k dispozici. Každá meditace je trochu odlišná v návaznosti na aktuální témata a energie. Můžete během meditace nebo v následujících dnech vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží. Doporučuji po meditaci větší relaxaci, odpočinek a zvýšit příjem čisté vody. Také dopřát si očistnou koupel v mořské soli, aby vše mohlo volně odejít pryč z Vaší aury. 

Pokud Vás během meditace přepadne spánek, není na škodu. Tělo si samo řekne co potřebuje. Nezapomeňte si po meditaci bezpečně zhasnout svíčky!

Dálkový přenos harmonizačních energií je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než např. v rámci přímého osobního kontaktu. Přitom každý jedinec, který se účastní dálkové meditace, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky.

Co dále můžeme vnímat?

Energie proudí většinou ve vlnách. Ten, kdo přijímá, to nějakým způsobem vnímá – cítí např. teplo, chlad, mravenčení, brnění, vnímá přítomnost duchovních bytostí (andělů), barvy, přijímá vize, myšlenky, poselství, informace, sdělení, vnímá třeba i nějaké obrazce či pocítí určité změny v těle či v psychice… Každý má svou vlastní zkušenost a každý vnímá něco jiného a v jiné intenzitě. Škála zážitků je různorodá a individuální.

Přeji všem krásné plynutí!

Zuzana Světlana

 

Pokud přihlásíte k meditaci více osob najednou, uveďte prosím do Poznámky jména ostatních účastníků. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.