Očista prostor

 

 

Nabízím vyčištění vašich prostor od obtížných energií pro zdravé bydlení či nastěhování do nového domu, bytu či nebytového prostoru (firmy). Na dálku lze celkově očistit bytový i nebytový objekt, dům, byt, pozemek, zahrada, obchod, firma aj. Posléze můžete vnímat změnu ovzduší, svobodné uvolněné dýchání, celkovou harmonizaci i do vztahů spojenou s daným prostorem i další rozvoj a pokrok ve vašem životě. 

Pro dostupné energetické napojení na objekt potřebuji předem informaci o jeho adrese, případně foto (obrázek). Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu po odeslání Vaší objednávky.

Díky napojení a vhledům skrz Akášické záznamy mohou být odhaleny a uvolněny příčiny spojené s problémy s daným objektem, uvolní se tak karma (minulost prostoru-budovy), také energie, které zůstaly uvnitř prostoru od předchozího majitele(ů) apod. Celkové pročištění může pomoci i ke zdárnému prodeji objektu (pozemku), pokud byl tedy dosud nějak zatížen minulostí. V některých případech je nutné udělat v rámci očisty i vztahovou konstelaci, která je spojena s objektem. Spolu s Akášickým světlem je využito pomoci léčivé energie světelných bytostí (Archandělů) a dalších vesmírných vysokovibračních energií (symbolů) apod.

Proces trvá asi hodinu. Během této doby není potřeba být online připojen na netu ani telefonu. Poté Vám během 1-2 dnů zpracuji a zašlu e-mailem podrobný záznam (hlasový či textový), včetně výkladu karet a případně dalšího doporučení. Pokud máte nějaké dotazy, tyto lze pak následně zhodnotit v e-mailové konzultaci či psaním přes Skype.  

 

  

Cena: 1199 Kč

Po odeslání Vaší Objednávky zde níže, prosím napište svůj průvodní dopis a podstatné informace na e-mail:  info@cestousebelasky.cz. Ozvu se Vám během 24 hodin. Děkuji.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.