Požehnání ženského lůna

 

Je mezinárodní meditace, která se koná 5 x ročně v době Úplňku. Její autorkou je spisovatelka, léčitelka a umělkyně Miranda Gray. Miranda několik let intenzivně vede ženské skupiny a workshopy seberozvoje a kreativního psaní v Británii, Kanadě a Itálii. Je mistrem Reiki a Crystal Healing.

 

Požehnání je darem pro všechny ženy na celém světě, aby se tak mohly vědomě propojit se svou ženskou podstatou, uzdravit a podpořit svůj vztah k sobě, svému tělu a vědomému ženství. Požehnání ženského lůna přináší celosvětovou vlnu obnovení přirozené ženské spirituality, ženy a dívky si začínají znovu uvědomovat posvátná tajemství menstruačního cyklu. Nastává čas uzdravení ženských zranění vyplývajících z nerovnováhy mužskoženského principu a čas znovunalezení a přijetí ženské síly.

Každá žena je hluboko uvnitř Bohyně a Požehnání lůna nám pomáhá přijmout a vyjádřit své božské ženství v praktickém denním životě. Požehnání je nádherná, léčivá, potvrzující, vyživující a posilující meditace s modlitbou a navrací nám ženskou hodnotu, přináší prevenci onemocnění či podporu hojení ženských orgánů. Požehnání je dostupné pro všechny ženy, ať už mají dělohu a menstruační cyklus nebo ne.

V říjnu 2019 se této meditace účastnilo více než 220 tis. žen z více než 150 zemí světa. 

 

Čím více se nás zúčastní Požehnání, tím více žen uzdraví a přijme svou pravdivou ženskou přirozenost – a tím více můžeme také měnit svět- naši budoucnost.

Opět tisíce žen po celém světě se spojí, aby mohly sdílet lásku, světlo a léčení a to ve čtyřech různých časech, aby vyhovovaly světových časových pásem.

06.00 (britského času, GMT)
12.00 (britského času, GMT)
18.00 (britského času, GMT)
24.00 (britského času, GMT). U nás v ČR je vždy o hodinu více.

S každým novým “Probouzením se” během přijetí Požehnání, probouzíme v sobě více ženské energie a prohlubujeme svou sílu, vnitřní klid a lásku k sobě samé.

Být ženou je spojeno s neustálou změnou a plynutím. Stejně jako bájný Fénix, procházejí dnes ženy dramatickými změnami a vstupují tak do nového vývojového stupně ženského bytí. Každé nové "Probouzení ženské energie" při Požehnání ženského lůna nám pomáhá přijmout tyto změny a energie a otevřít se jim. Začínáme tak pociťovat první nádherné dary svého nového Já.

Požehnání ženského lůna – Probouzení ženské energie je dar, který:

  • probouzí naši ženskou energii, vrátí naši ženskou podstatu
  • je praktické léčení, které pomáhá vyrovnat archetypy a uvolnit bloky
  • přináší radost a svobodnější vyjádření sebe sama
  • obnovuje naše ženské energie
  • přináší hluboké a transformační léčení všech aspektů našeho ženství
  • s každým dalším Požehnáním prohlubuje vědomí krásy, síly a darů pramenících z naší ryzí ženské přirozenosti

Účast je zdarma.

Milá ženo,

připoj se také k další celosvětové společné meditaci 

Požehnání ženského lůna na dálku, která se koná ve čtvrtek 12. prosince 2019. 

Přihlas se a zvol si sama svůj čas, který Ti vyhovuje.

Registrace: ZDE

 

 Součástí celého léčebného procesu v prosinci bude tato meditace:

https://youtu.be/ptq9afxcRJw