Světelná dálková meditace 

Využijme sílu fází měsíce pro naši vnitřní i vnější transformaci. 

2020 – ROK LUNY

Vládcem letošního roku je Měsíc. Ten velmi zdůrazní ženský princip, zpomalí, dodá větší pasivitu a senzitivitu do našich životů. Jeho intenzitu poznáme hlavně kolem úplňku a novoluní. Energie Luny přináší proměnlivost nálad a emocí, potřebu romantiky, obracení pozornosti k nitru naší duše, naslouchání vnitřních citových přání a také zvýšenou péči o ženu a její cykličnost. Měsíc nás spojí s tématem role matky, mateřství, uzdravení vztahů, starostlivost a péče o blízké, domov, rodinu i domácí mazlíčky. Práce může být letos uskutečněna více z domova či v rámci rodiny. Celkové vnímání života bude více duševní než z pohledu rozumu. Měsíc nás může spojit s návraty do minulosti.

Cyklus novoluní a úplňku se vzájemně doplňuje. Každé novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu a vnitřní přeměny, čas zlomu mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Je to okamžik pro nové příležitosti, plánování, novou tvorbu a realizaci záměrů své budoucnosti. Doba, kdy je potřeba sdělit vesmíru informaci, co si přejeme. Při každém novoluní stojí planeta Měsíc a Slunce ve stejném znamení zvěrokruhu. Pokud máme důkladně připravené vlastní plány, můžeme v tomto okamžiku počítat s jejich podporou. Tento projev lze pak vnímat během následujících 14 dní - do nejbližšího úplňku. 

Úplněk je čas, kdy je třeba něco co je již přežité a nefunkční ze svého života propustit a uzavřít, a také dovolit si uvolnit s tímto spojené dlouho potlačené emoce. Při každém úplňku stojí planeta Měsíc v protilehlém znamení zvěrokruhu než Slunce.

Každá taková meditace na úplněk a novoluní započne proces očištění a následné postupné uzdravování naší duše. Téma meditací je propojeno se zadáním, které nám vesmír aktuálně "naděluje".

Dálková meditace "Novoluní v Panně" 

- čtvrtek 17. září 2020 ve 21 hodin -

  

Tématem novoluní v Panně je otázka zdraví, péče o sebe a blízké, práce, spolupráce a také téma svého poslání.

Nyní až do 22. září nám vládne zemské znamení Panny, které přináší do života podstatnou stabilitu, smysl pro detail, analýzu, zodpovědnost a potřebu úklidu jak navenek, tak uvnitř. V popředí stojí vládce Merkur – planeta komunikace, sdílení informací a inteligence. Je čas zaměřit se více na své zdraví, a to i prevencí (změnou životního stylu, úpravou jídelníčku, zlepšením psychiky).

Se znamením Panny je spojena symbolická postava Panny Marie a její síla, ochrana a čistota. Panna Marie - je nazývána jako Královna andělů, která vyzařuje lásku a soucit, objímá děti, dospívající a všechny zraněné lidi v bolesti, uzdravuje "Vnitřní dítě" a pomáhá s tématem mateřství.

Úkoly nás zavedou k otázce praktičnosti, kontrole dobrého hospodaření, vztahu k práci i finanční oblasti. Můžeme získat potřebné informace, prostředky či kontakty i nalézt nové možnosti či vyřešit obtíže. Také je vhodný čas pro důležitá rozhodnutí, sebeanalýzu osobního rozvoje, odhalení chyb a jejich nápravu. Položme si otázku: Jak jsem spokojen(a) a co sam(a) mohu udělat jinak?

Novoluní v Panně je dobou pro nastolení trvalých změn, nasměrování v pracovní a kariérní oblasti, nové spolupráci či aktivit, také zbavit se již neefektivních postojů, které jsou přežité. Povede nás to k očistě, pořádku, systému, střízlivosti. Pozor na zvýšenou míru kritiky, na místě je pozitivní myšlení, víra v sebe a své schopnosti.


Doba trvání meditace

Zahájení ve 21 hodin. Proces trvá zhruba 30 minut - 1 hodinu avšak působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý účastník je na dálku umístěn do své vlastní mandaly-kruhu (ochranného prostoru) tak, aby nerušeně mohl přijímat. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení Vašeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker, někde i uvolnění témat, která zrovna potřebujete řešit a podpořit tak své další životní kroky. Každá meditace či harmonizace Vás popostrčí o kousek dále. Dálkové meditace sdílíme společně již od roku 2013. 

Díky silným vlivům Měsíce se v letošním roce 2020 budou dálkové meditace konat každých 14 dní, tedy vždy v den novoluní a úplňku.

Termíny dalších dálkových meditací 2020:

čtvrtek 1. října (Úplněk v Beranu) 
pátek 16. října (Novoluní ve Vahách)
sobota 31. října (Úplněk v Býku)
neděle 15. listopadu (Novoluní ve Štíru)

Tyto dálkové meditace mají rozsah, který není omezen na přesnou hodinu k naladění, takže energii lze zprostředkovat z tzv. energetické schránky na delší časový rozsah (např. až na 24 hodin). Takže pokud zrovna Vám to časově nevyhovuje od 21 hodin, můžete přijmout léčení později, až budete na to připraveni, a to ve Vašem vhodném čase v rámci nastavení časového rozsahu 24 hodin. Energie je "volně ke stažení" od 21:00 h. (v den meditace) do 21:00 h. následujícího dne. Stačí si mentálně požádat vesmír, v jakém čase jste připraveni přijmout léčení. Představte si to tak, jako když si jdete vyzvednout svoji zásilku na poštu. Až tedy budete vnitřně a časově připraveni, stačí vložit skrz své nitro mentální žádost např takto: "Žádám o aktivaci a příjem léčivé vysokovibrační energie ze Zdroje energetické schránky v rámci této meditace, děkuji."

Doporučení a příprava k meditaci:

Nejedná se o slovem řízenou (mluvenou) meditaci. Během meditace není potřeba být on-line na netu ani telefonu. Na meditaci si připravte prostor a čas sami pro sebe.

Vyslovte mentálně: "Prosím předem žádám o klid během meditace, ideální harmonizaci svého těla i duše". Můžete si také sami doplnit záměr, co konkrétně potřebujete v životě právě podpořit či zpracovat, uvolnit. Zapalte si svíčku (nebo i vonnou tyčinku), pusťte příjemnou relaxační či meditační hudbu (bez mluveného slova), najděte si vhodné, klidné a pohodné místo buď vsedě či vleže, nekřížíme přitom ruce ani nohy. Pro lepší příjem energie je dobré mít dlaně obráceny směrem nahoru, zavřete si oči a nechte se sami vést svými pocity k přirozenému uvolnění za pomoci dechu. Předem nic neočekávejte, jen nechejte vše během meditace volně a přirozeně plynout. Vysokofrekvenční laskavá energie proudí přirozeně, stačí si být vědom své zářící duše a přenést více pozornosti do svého srdce.

TIP: jako doplněk k meditacím, na doladění zde nabízených terapií či k dálkovému zasvěcení nabízíme svíčky z naší výroby: ZDE

Svíčky Vám umožní navázat komunikační kontakt s bytostmi Světla.

"Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí Světla."

Co se děje při dálkové meditaci?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte léčivou energii, která je Vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou nám v danou chvíli k dispozici. Každá meditace je trochu odlišná v návaznosti na aktuální témata a energie. Můžete během meditace nebo v následujících dnech vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží. Doporučuji po meditaci větší relaxaci, odpočinek a zvýšit příjem čisté vody. Také dopřát si očistnou koupel v mořské soli, aby vše mohlo volně odejít pryč z Vaší aury. 

Pokud Vás během meditace přepadne spánek, není na škodu. Tělo si samo řekne co potřebuje. Nezapomeňte si po meditaci bezpečně zhasnout svíčky!

Dálkový přenos harmonizačních energií je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než např. v rámci přímého osobního kontaktu. Přitom každý jedinec, který se účastní dálkové meditace, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky.

Co dále můžeme vnímat?

Energie proudí většinou ve vlnách. Ten, kdo přijímá, to nějakým způsobem vnímá – cítí např. teplo, chlad, mravenčení, brnění, vnímá přítomnost duchovních bytostí (andělů), barvy, přijímá vize, myšlenky, poselství, informace, sdělení, vnímá třeba i nějaké obrazce či pocítí určité změny v těle či v psychice… Každý má svou vlastní zkušenost a každý vnímá něco jiného a v jiné intenzitě. Škála zážitků je různorodá a individuální.

Vytvořené energetické mandaly z některých dřívějších meditací lze shlédnout: ZDE 

Přeji všem krásné plynutí.
Zuzana Světlana
 

Pokud přihlásíte k meditaci více osob najednou, uveďte prosím do Poznámky jména ostatních účastníků. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.